Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Warszawa Wychodząc naprzeciw współczesnym przemianom technologicznym i informatycznym nasze biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi oparte na kluczowych grupach działań: obiegu dokumentacji, księgowości elektronicznej i archiwizacji. Poza tworzeniem ram informatycznych, usprawniamy procesy organizacyjne oraz prowadzimy szkolenia w zakresie wykorzystania nowych technologii w rachunkowości. Osobom zainteresowanym udostępniamy na stronie przykłady wzorców sprawozdań, szablonów, procedur, które powstały w trakcie realizowanych przez nas projektów. Są one wdrażane przez naszych doradców oraz wszystkich tych, którzy chcą zoptymalizować procesy księgowe i kontrolingowe w działalności gospodarczej. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły strony pglobal.co:

Podlinkuj stronę pglobal.co:

Biuro rachunkowe Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 39

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Świadectwa energetyczne »

  Zaawansowanie techniki daje ludziom po prawdzie od groma możliwości np certyfikaty energetyczne. Nieraz są to nowe możliwości rozrywkowe, a niekiedy są to możliwości ulepszenia swojej pracy. Od kiedy zostały ucieleśnione pomiary termowizyjne, praca ratowników przeszukujących zawaliska stała się łatwiejsza, z większym natężeniem dokumentna także niewątpliwie skuteczniejsza. Dzięki użyciu tej metody ratownicy są w stanie wypatrzyć gościa po śladach ciepła, które ów człowiek zostawia. Dzięki temu ratownicy są w stanie umieścić człowieka jeszcze zanim zaczną podkopywać i przerzucać gruz. Badania termowizyjne są ściśle mówiąc idealnym wymysłem, dającym szeroki wachlarz mozliwości nie tylko ratownikom lekarskim, chociaż również innym słuzbom, takim jak wojsko, policja czy służby specjalne. Do jego obsługi wymagany jest świadectwo energetyczne.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółek »

  PRIMUS to firma świadcząca usługi z zakresu obsługi wierzytelności. Dodatkowo firma zapewnia zakładanie spółek i ich obsługę prawną. Omawiana firma współpracuje ze sprawdzoną kancelarią prawniczą. Firma proponuje uczestnictwo w mediacjach o charakterze gospodarczym. Monitoring płatności polega na powierzeniu firmie nadzorowania spływu płatności. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na niniejszej stronie.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiodące biuro rachunkowe w miejscowości Warszawa »

  Reklamowana strona przedstawia usługi księgowe świadczone przez biuro AFT Office. Opisywana firma to równocześnie renomowane biuro rachunkowe Warszawa. Klienci biura mogą liczyć na profesjonalne doradztwo podatkowe. Szczególne miejsce w ofercie biura zajmuje prowadzenie m.in. ksiąg handlowych. Oferta nosi nazwę księgowość Warszawa, gdyż biuro znajduje się w stolicy. W zakres usług biura wchodzi między innymi obsługa kadrowo-płacowa. Z oferty tego biura korzystają właściciele przedsiębiorstw z różnych branż.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia BHP Dąbrowa Górnicza »

  Zapraszamy. Proponujemy szkolenia okresowe pracowników w aspekcie bhp. W dzisiejszych czasach nie ma obiekcji ze szkolenie i dokształcanie zatrudnionych pracowników ma przełożenie na bezpieczną pracę w budynku naszej spółki. Powinno się w takim razie zastanowić kiedy wspomóc naszym pracownikom w podniesieniu własnych kompetencji oraz również zaznajomić się z alternatywami opłacania wybranego. Szkolenia nasze dają przekazanie pracownikowi wszelakich potrzebnych wiadomości z zakresu bezpieczeństwa pracy. Organizujemy szkolenia dla dowolnych osób zaczynających prace, prowadzone jest ono w dogodnej formie. zachęcamy do zaznajomienia się z naszą propozycja oraz w przypadku najmniejszych nawet wątpliwości o skontaktowanie się z nami, udzielimy wiedzy na wszystkie zapytania dotyczące szkolenia oraz również zreferujemy najnowszą ofertę odnośnie naszych szkoleń okresowych.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • kredyt mieszkaniowy Szczecin »

  Serwis pomaga w nawiązaniu kontaktu ze sprawdzonym doradcą kredytowym, działającym na terenie Twojego miasta. Doradca kredytowy Poznań i każdy inny doradca współpracujący z serwisem, nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za świadczone usługi. Nasi doradcy są mobilni, w związku z tym możecie Państwo liczyć na spotkanie, które doradca kredytowy Warszawa odbywa w Ostrołęce w Sobotę o szesnastej. Mamy taki ranking wewnętrzny, który podpowiada klientom, jaki doradca ma największą skuteczność pod względem uzyskiwalności kredytów - ostatni ranking słusznie wygrał doradca kredytowy Kraków.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • karty płatnicze »

  Do niedawna karty płatnicze były wyznacznikiem zachodniego luksusu. Teraz to już melodia przeszłości. W dzisiejszych czasach używanie kart debetowych jest coraz bardziej popularne, wystarczy spojrzeć na statystyki, kartami płaci już powyżej 6, 5 miliona użytkowników, a ta wartość nieustannie wzrasta. Część z nich wykorzystuje ją każdego dnia, inni - przy okazji większych zakupów. Prawdopodobnie karty płatnicze, pieniądz bezgotówkowy wyprze niedługo swój materialny równoważnik? To dość futurystyczne wizje, jednak odsetek zadowolonych z kart i usług dodatkowych nieprzerwanie wzrasta.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • konta bankowe »

  Nikt już dziś nie trzyma kieszonkowych w tzw. skarpecie. Obecnie nawet niepełnoletni mogą przechowywać własne oszczędności w banku. Nawet trzynastolatki mogą korzystać z możliwości posiadania własnego rachunku - wystarczy, że rodzice otworzą im konto tzw. młodzieżowe. Konta młodzieżowe cechuje niższe oprocentowanie i ograniczone funkcje inwestycyjne. Kto może je utworzyć? Właściwie wszyscy między 13-18 rokiem życia, za zgodą rodzica lub prawnego opiekuna. Właściciel konta ma do dyspozycji kartę. Po ukończeniu 18 lat, konto można łatwo przekształcić na rachunek osobisty.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • porównanie kont »

  Wszystkie poważne banki cały czas wzbogacają swoją ofertę, naturalnie dlatego, by namówić jak największą liczbę klientów. Wcale nie jest łatwo rozeznać się w gąszczu odsetek, opłat, debetów. Jak wyłonić optymalny bank i propozycję, która nas będzie satysfakcjonować? W pierwszej kolejności należy sprawdzić taryfikator usług, z których zwykle korzystamy więc np. ile kosztują z bankomatu i przelewy. Warto sprawdzić ile wyniesie opłata roczna za obsługę rachunku i jak wygląda sieć placówek banku w okolicy. Obecnie najczęściej zwraca się uwagę na możliwość obsługi w internecie, wszyscy cenią wygodę i łatwość korzystania z usług bankowych.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Magazyn Inwestycje »

  Biznes, Finanse i Gospodarka to trzy najważniejsze działy z codzienną porcją ciekawych artykułów. Przejrzysta strona, przystępnie pisane posty. Wszystkie dziedziny gospodarki - codziennie aktualizowane najświeższe informacje. Pomocne artykuły dla prowadzących własny biznes. Kredyty - porady, analizy.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Open Profit »

  Open Profit to biura rachunkowe w Poznaniu i Warszawie, które prowadzą także usługi doradcze dla firm. Posiadamy dużą widzę i kilkunastoletnie doświadczenie nie tylko w księgowości, outsourcingu kadr i plac ale także w systemie podatkowym i innych aspektach prowadzenia przedsiębiorstwa. Doradzamy m. in. w zakresie: optymalizacji podatków, prawnych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa i polityki cen transferowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 11 2015 · szczegóły wpisu »