Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Biuro Rachunkowe Wrocław

  Nasze Biuro Rachunkowe Habeo - przez lata zdobywało doświadczenia - dzięki czemu dysponujemy okazałą grupa wybitnych specjalistów w dziedzinie księgowości.
  W związku z obsługą różnorodnych podmiotów gospodarczych i działalności jednoosobowych zdobyliśmy szerokie doświadczenie zawodowe.

  Nasze usługi księgowe oraz księgowo-płacowe świadczymy rzetelnie i skrupulatnie.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Adwokaci Gdańsk »

  Adwokaci Gdańsk

  Kancelaria Radcy Prawnego ma przyjemność pokazać Państwu swą propozycję. Usługi przez nas świadczone zachowują najwyższy standard profesjonalny. Dopasowujemy się do indywidualnych wymagań każdego Klienta. Staramy się skutecznie i prędko rozwiązywać problemy prawne. Adwokaci Gdańsk proponują swoje porady po wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Chętni mogą się z nami skontaktować przez telefon oraz Internet. W celu lepszego poznania naszej szerokiej propozycji, serdecznie zapraszamy do serwisu.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • kredyt mieszkaniowy Szczecin »

  kredyt mieszkaniowy Szczecin

  Serwis pomaga w nawiązaniu kontaktu ze sprawdzonym doradcą kredytowym, działającym na terenie Twojego miasta. Doradca kredytowy Poznań i każdy inny doradca współpracujący z serwisem, nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za świadczone usługi. Nasi doradcy są mobilni, w związku z tym możecie Państwo liczyć na spotkanie, które doradca kredytowy Warszawa odbywa w Ostrołęce w Sobotę o szesnastej. Mamy taki ranking wewnętrzny, który podpowiada klientom, jaki doradca ma największą skuteczność pod względem uzyskiwalności kredytów - ostatni ranking słusznie wygrał doradca kredytowy Kraków.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »

 • Prawo gospodarcze - wszechstronne usługi »

  Prawo gospodarcze - wszechstronne usługi

  Kancelaria Prawa Gospodarczego i Ekologicznego oferuje profesjonalną obsługę. Główną specjalnością kancelarii jest odpowiedzialność za szkody w środowisku. Oferta obejmuje nie tylko prawo gospodarcze, ale również związane z ochroną środowiska. W zakres działalności firmy wchodzi sporządzanie opinii prawnych. Poza tym kancelaria zajmuje się organizacją fachowych szkoleń.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • PORADY PRAWNE URSUS - Radca Prawny »

  PORADY PRAWNE URSUS - Radca Prawny

  Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  e-mail: kancelariafhf@gmail.com

  Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Flatow udziela porad prawnych w dzielnicy Ursus w Warszawie. Kancelaria mieści się w centrum Ursusa. Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Piotra Flatow prowadzi sprawy klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, pracy, prawa rodzinnego, spadkowego, ubezpieczeń społecznych, handlowego.
  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Piotra Flatow gwarantuje wysoki poziom usług pranwiczych w niewygórowanych cenach.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »

 • Nieruchomości Bydgoszcz, Nieruchomości Toruń »

  Nieruchomości Bydgoszcz, Nieruchomości Toruń

  Atrakcyjne lokalizacje i ceny są głównymi zaletami nieruchomości oferowanych przez Art-Centrum Nieruchomości na terenie całego województwa kujawsko - pomorskiego. Ten region charakteryzuje się dynamicznie rozwijającym się rynkiem, który przyciąga inwestorów, firmy oraz ludzi migrujących za pracą. Krótko mówiąc kujawsko - pomorskie to doskonałe miejsce do zamieszkania czy też rozwoju swojego biznesu. Jeśli mają Państwo problem gdzie kupić odpowiednie lokum zapraszamy do Art-Centrum Nieruchomości. To gwarancja profesjonalnych i kompleksowych usług.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • www.wyceniamy.eu »

  www.wyceniamy.eu

  Bezstronność oraz profesjonalizm są wyznacznikiem usług rzeczoznawcy Jadwigi Marczykiewicz z Katowic, która wykonuje pełen zakres usług wyceny nieruchomości na terenie województwa śląskiego. Zobowiązuje się ona do zleceń na przygotowanie operatów szacunkowych dla wszelkich rodzajów nieruchomości gruntowych i budynkowych jak również ograniczonych praw rzeczowych, których wyszczególnienie znaleźć można na jej witrynie internetowej. Opublikowano tam jednocześnie klarowny cennik jak również spis dokumentacji nieruchomości, którą trzeba zgromadzić dla rzeczoznawcy dla sprawnego przeprowadzenia oszacowania wartości nieruchomości. W ramach oferty mieszczą się także inne niż operat szacunkowy ekspertyzy podchodzące pod problematykę wartości nieruchomości dla osób prywatnych i prawnych zlokalizowanych w Katowicach, Mikołowie albo Siemianowicach Śląskich.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »

 • Profesjonalne biuro rachunkowe w mieście Kraków »

  Profesjonalne biuro rachunkowe w mieście Kraków

  Biuro rachunkowe Bilanser ma zaszczyt przedstawić Tobie ofertę na omawianej stronie. Filia centralna naszej firmy znajduje się w przepięknym Krakowie. Posiadamy na koncie przeszło 18-letnie, bezcenne doświadczenie. Świadczone przez nas usługi w sposób kompletny zaspokajają wymagania naszych klientów. Biuro rachunkowe w mieście Kraków prowadzi księgowość oraz kwestie kadrowo-płacowe. Nasz przedstawiciel może reprezentować płatnika przed Urzędem Skarbowym. Aby dowiedzieć się więcej o naszej różnorodnej ofercie, serdecznie zapraszamy do serwisu.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Badania rynku pracy »

  Badania rynku pracy

  Trudnimy się konsultowaniem badań ekonometrycznych. Wspieramy w przeprowadzaniu na przykład badań zadowolenia pracowników oraz badań statystycznych. Nasi konsultanci potrafią profesjonalnie analizować zdobyte wiadomości. Nasza firma ma szeroką ofertę, jak również nowoczesne metody obliczeniowe. Nieustannie szkolimy pracowników, by być na bieżąco z trendami statystycznymi. Przedstawiana witryna internetowa pozwoli Ci poznać nas i skontaktować się z nami. Pragniemy Ci pomóc, dlatego zobacz naszą propozycję i znajdź coś dla siebie odpowiedniego, a my wypełnimy Twoje wymagania.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Świadectwa energetyczne »

  Świadectwa energetyczne

  Zaawansowanie techniki daje ludziom po prawdzie od groma możliwości np certyfikaty energetyczne. Nieraz są to nowe możliwości rozrywkowe, a niekiedy są to możliwości ulepszenia swojej pracy. Od kiedy zostały ucieleśnione pomiary termowizyjne, praca ratowników przeszukujących zawaliska stała się łatwiejsza, z większym natężeniem dokumentna także niewątpliwie skuteczniejsza. Dzięki użyciu tej metody ratownicy są w stanie wypatrzyć gościa po śladach ciepła, które ów człowiek zostawia. Dzięki temu ratownicy są w stanie umieścić człowieka jeszcze zanim zaczną podkopywać i przerzucać gruz. Badania termowizyjne są ściśle mówiąc idealnym wymysłem, dającym szeroki wachlarz mozliwości nie tylko ratownikom lekarskim, chociaż również innym słuzbom, takim jak wojsko, policja czy służby specjalne. Do jego obsługi wymagany jest świadectwo energetyczne.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Usługi geodezyjna Geobit »

  Usługi geodezyjna Geobit

  Firma P.G.I. GEOBIT proponuje ofertę prac geodezyjnych. Zadaniami firmy są między innymi: podział nieruchomości, sporządzanie map, przeprowadzanie inwentaryzacji, sporządzanie dokumentów oraz wytyczenia budynków. Firma zatrudnia doświadczonych pracowników, posiada najlepsze referencje oraz bogate zaplecze sprzętowe.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Kredyty konsolidacyjne dla zadłużonych »

  Kredyty konsolidacyjne dla zadłużonych

  Stworzona przez nas strona online-banki. pl prezentuje oferty na kredyty mieszkaniowe online i pożyczki hipoteczne. Jest prawdziwym kompendium wiedzy na temat banków oraz oferowanych przez nie usług. Niemal każdy posiada dziś konto osobiste w banku. Jeśli Ty jeszcze takiego nie masz, albo zastanawiasz się nad zmianą dotychczasowego - zajrzyj na naszą stronę. Znajdziesz tam rzetelne informacje dotyczące oferty poszczególnych instytucji finansowych. Nie tylko na temat kont osobistych.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »

 • Badania rynku pracy »

  Badania rynku pracy

  Przedstawiamy witrynę www zaprojektowaną z myślą o kontrahentach, którzy poszukują pomocy w trakcie przeprowadzenia i przeanalizowania badań. Nasi pracownicy samodzielnie ułożą niezbędne pytania, zorganizują ankiety, a później opiszą uzyskane wartości. Razem z nami Twoja spółka zdobędzie sukces. Dzięki nam poznasz jaki pragnienia mają kontrahenci i w jakim kierunku kontynuować działalność. Zapraszamy do rozmowy z naszymi spcjalistami na różnorodne tematy dotykajce statystyki. Gwarantujemy zadowolenie i wartościowe wyniki badań omówione w odpowiedni sposób. Spojrzyj na przygotowaną ofertę.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Piłki z logo firmowym »

  Piłki z logo firmowym

  Promowana witryna zawiera ofertę gadżetów reklamowych elasto form Polska. Znaczące miejsce w ofercie zajmują gadżety sportowe, np. piłki z logo firmowym. Firma należy do międzynarodowej korporacji, działającej m.in w Niemczech i Chinach. Szczegóły działalności elasto form Polska opisane zostały w serwisie.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • inwentaryzacja »

  inwentaryzacja

  Prowadzenie małej firmy nie jest proste. Dzisiejsze czasy to wszakże rozrośnięty rynek usług i z tej przyczyny przedsiębiorstwa takie jak nasze mają możliwość zaoferować Państwu atrakcyjne i całościowe usługi. Specjalizacją naszej firmy jest przeprowadzanie inwentaryzacji i spisów z natury. Nasza firma może zaoferować sporo rozwiązań umożliwiających dynamiczne administrowanie firmą a dzięki temu możliwość ograniczenia kosztów jak i również ulepszenia konkurencyjności na rynku. Podstawowa nasza oferta to spis z natury. Firma funkcjonuje od od 1999 roku i w tym czasie nazbierała bogate doświadczenie, co ma przełożenie na jakość świadczonych usług i zadowolenie klientów. Mamy dużo referencji. Wysoko wykwalifikowany personel jak i doświadczenie to zapewnienie zadowolenia z naszych usług. Bardzo zapraszam do wizyty na naszej stronie internetowej i zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • konta bankowe »

  konta bankowe

  Nikt już dziś nie trzyma kieszonkowych w tzw. skarpecie. Obecnie nawet niepełnoletni mogą przechowywać własne oszczędności w banku. Nawet trzynastolatki mogą korzystać z możliwości posiadania własnego rachunku - wystarczy, że rodzice otworzą im konto tzw. młodzieżowe. Konta młodzieżowe cechuje niższe oprocentowanie i ograniczone funkcje inwestycyjne. Kto może je utworzyć? Właściwie wszyscy między 13-18 rokiem życia, za zgodą rodzica lub prawnego opiekuna. Właściciel konta ma do dyspozycji kartę. Po ukończeniu 18 lat, konto można łatwo przekształcić na rachunek osobisty.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »

 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Warszawa

  Wychodząc naprzeciw współczesnym przemianom technologicznym i informatycznym nasze biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi oparte na kluczowych grupach działań: obiegu dokumentacji, księgowości elektronicznej i archiwizacji. Poza tworzeniem ram informatycznych, usprawniamy procesy organizacyjne oraz prowadzimy szkolenia w zakresie wykorzystania nowych technologii w rachunkowości. Osobom zainteresowanym udostępniamy na stronie przykłady wzorców sprawozdań, szablonów, procedur, które powstały w trakcie realizowanych przez nas projektów. Są one wdrażane przez naszych doradców oraz wszystkich tych, którzy chcą zoptymalizować procesy księgowe i kontrolingowe w działalności gospodarczej. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »

 • Magazyn Inwestycje »

  Magazyn Inwestycje

  Biznes, Finanse i Gospodarka to trzy najważniejsze działy z codzienną porcją ciekawych artykułów. Przejrzysta strona, przystępnie pisane posty. Wszystkie dziedziny gospodarki - codziennie aktualizowane najświeższe informacje. Pomocne artykuły dla prowadzących własny biznes. Kredyty - porady, analizy.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »

 • mieszkania bielsko domy bielsko »

  mieszkania bielsko domy bielsko

  Agencja nieruchomości to najlepsze rozwiązanie dla osób, które są na etapie poszukiwania swoich wymarzonych czterech kątów. Nasza Agencja InCity nieruchomości znajduje się w Bielsku-Białej i oferuje swoją pomoc w zakresie obrotu nieruchomościami. W naszej ofercie zaciekawić Cie mogą mieszkania bielsko, działki bielsko, lokale bielsko, domy bielsko i pozostałe nieruchomości z Bielska-Białej i okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie gromadzimy bazę ofert nieruchomości bielsko. InCity nieruchomości bielsko czeka właśnie na Ciebie.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »

 • Wiodące biuro rachunkowe w miejscowości Warszawa »

  Wiodące biuro rachunkowe w miejscowości Warszawa

  Reklamowana strona przedstawia usługi księgowe świadczone przez biuro AFT Office. Opisywana firma to równocześnie renomowane biuro rachunkowe Warszawa. Klienci biura mogą liczyć na profesjonalne doradztwo podatkowe. Szczególne miejsce w ofercie biura zajmuje prowadzenie m.in. ksiąg handlowych. Oferta nosi nazwę księgowość Warszawa, gdyż biuro znajduje się w stolicy. W zakres usług biura wchodzi między innymi obsługa kadrowo-płacowa. Z oferty tego biura korzystają właściciele przedsiębiorstw z różnych branż.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »

1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: