Magazyn Inwestycje

Magazyn Inwestycje Biznes, Finanse i Gospodarka to trzy najważniejsze działy z codzienną porcją ciekawych artykułów. Przejrzysta strona, przystępnie pisane posty. Wszystkie dziedziny gospodarki - codziennie aktualizowane najświeższe informacje. Pomocne artykuły dla prowadzących własny biznes. Kredyty - porady, analizy.

Szczegóły strony www.magazyninwestycje.pl:

Podlinkuj stronę www.magazyninwestycje.pl:

Magazyn Inwestycje

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 32

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Nasze Biuro Rachunkowe Habeo - przez lata zdobywało doświadczenia - dzięki czemu dysponujemy okazałą grupa wybitnych specjalistów w dziedzinie księgowości.
  W związku z obsługą różnorodnych podmiotów gospodarczych i działalności jednoosobowych zdobyliśmy szerokie doświadczenie zawodowe.

  Nasze usługi księgowe oraz księgowo-płacowe świadczymy rzetelnie i skrupulatnie.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjna Geobit »

  Firma P.G.I. GEOBIT proponuje ofertę prac geodezyjnych. Zadaniami firmy są między innymi: podział nieruchomości, sporządzanie map, przeprowadzanie inwentaryzacji, sporządzanie dokumentów oraz wytyczenia budynków. Firma zatrudnia doświadczonych pracowników, posiada najlepsze referencje oraz bogate zaplecze sprzętowe.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • inwentaryzacja »

  Prowadzenie małej firmy nie jest proste. Dzisiejsze czasy to wszakże rozrośnięty rynek usług i z tej przyczyny przedsiębiorstwa takie jak nasze mają możliwość zaoferować Państwu atrakcyjne i całościowe usługi. Specjalizacją naszej firmy jest przeprowadzanie inwentaryzacji i spisów z natury. Nasza firma może zaoferować sporo rozwiązań umożliwiających dynamiczne administrowanie firmą a dzięki temu możliwość ograniczenia kosztów jak i również ulepszenia konkurencyjności na rynku. Podstawowa nasza oferta to spis z natury. Firma funkcjonuje od od 1999 roku i w tym czasie nazbierała bogate doświadczenie, co ma przełożenie na jakość świadczonych usług i zadowolenie klientów. Mamy dużo referencji. Wysoko wykwalifikowany personel jak i doświadczenie to zapewnienie zadowolenia z naszych usług. Bardzo zapraszam do wizyty na naszej stronie internetowej i zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia interpersonalne »

  Jesteśmy jednostką treningową zajmującą się progresem kompetencji interpersonalnych. Z każdym dniem coraz więcej instytucyj zaczyna zdawać sobie sprawę że największym funduszem ich instytucji są ludzie. To oni odpowiadają za sprawne działanie, i co ważniejsze rozwój firmy.
  Naszą rolą jest pomóc w rozwoju kadr. Naszą profesją są szkolenia poświęcane dla struktur handlowych oraz kadry zarządzającej.
  Oddzielnym działem w konstrukcji naszej instytucji jest wydział zajmujący się testowaniem zadowolenia handlowców. Po obszerne informacje zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • PORADY PRAWNE URSUS - Radca Prawny »

  Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  e-mail: kancelariafhf@gmail.com

  Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Flatow udziela porad prawnych w dzielnicy Ursus w Warszawie. Kancelaria mieści się w centrum Ursusa. Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Piotra Flatow prowadzi sprawy klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, pracy, prawa rodzinnego, spadkowego, ubezpieczeń społecznych, handlowego.
  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Piotra Flatow gwarantuje wysoki poziom usług pranwiczych w niewygórowanych cenach.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • karta płatnicza »

  Jeszcze nie tak dawno karty płatnicze były przejawem zachodniego przepychu. Te czasy już przeminęły. Dziś kupowanie za pomocą kart debetowych jest coraz bardziej popularne, wystarczy spojrzeć na liczby, z kart w Polsce korzysta już ponad 6, 5 miliona klientów, a ta wartość ciągle wzrasta. Część z nich wykorzystuje ją codziennie, inni - przy okazji większych zakupów. płatność kartą płatniczą tzw. pieniądz bezgotówkowy wyprze niedługo swój bilonowy ekwiwalent? Trudno prognozować, tymczasem procent usatysfakcjonowanych z kart i usług elektronicznych nieprzerwanie wzrasta.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • karty płatnicze »

  Do niedawna karty płatnicze były wyznacznikiem zachodniego luksusu. Teraz to już melodia przeszłości. W dzisiejszych czasach używanie kart debetowych jest coraz bardziej popularne, wystarczy spojrzeć na statystyki, kartami płaci już powyżej 6, 5 miliona użytkowników, a ta wartość nieustannie wzrasta. Część z nich wykorzystuje ją każdego dnia, inni - przy okazji większych zakupów. Prawdopodobnie karty płatnicze, pieniądz bezgotówkowy wyprze niedługo swój materialny równoważnik? To dość futurystyczne wizje, jednak odsetek zadowolonych z kart i usług dodatkowych nieprzerwanie wzrasta.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.wyceniamy.eu »

  Bezstronność oraz profesjonalizm są wyznacznikiem usług rzeczoznawcy Jadwigi Marczykiewicz z Katowic, która wykonuje pełen zakres usług wyceny nieruchomości na terenie województwa śląskiego. Zobowiązuje się ona do zleceń na przygotowanie operatów szacunkowych dla wszelkich rodzajów nieruchomości gruntowych i budynkowych jak również ograniczonych praw rzeczowych, których wyszczególnienie znaleźć można na jej witrynie internetowej. Opublikowano tam jednocześnie klarowny cennik jak również spis dokumentacji nieruchomości, którą trzeba zgromadzić dla rzeczoznawcy dla sprawnego przeprowadzenia oszacowania wartości nieruchomości. W ramach oferty mieszczą się także inne niż operat szacunkowy ekspertyzy podchodzące pod problematykę wartości nieruchomości dla osób prywatnych i prawnych zlokalizowanych w Katowicach, Mikołowie albo Siemianowicach Śląskich.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy w Hiszpanii »

  Jako osoba przedsiębiorcza i żądna nowych wyzwań, szukasz nowych okazji do inwestowania, pomożemy Ci w pomnożeniu Twojego kapitału. Inwestycje w Hiszpanii to czynność, dzięki której wiele osób już nigdy nie będzie narzekała na wartość portfela. Domy w Hiszpanii, w które warto zainwestować, to niemal niekończąca się listo. Na stronie internetowej www. costainvest. com masz dostęp do bogatej bazy różnych mieszkań. Są to wille w Hiszpanii, ale także skromniejsze apartamenty, położone w spokojnej i malowniczej okolicy. Biuro nieruchomości Hiszpania chętnie pomoże Ci w podjęciu decyzji, jeśli wskażesz ulubiony region Hiszpanii oraz swoje możliwości finansowe. Przed nami zdecydowanie owocna współpraca!

  Data dodania: 14 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Sosnowiec »

  Rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny, a pojęcie sukcesu jest ściśle wiążesz z osiąganiem celów w pracy lub w szkole? Szkolenia Śląsk mogą Ci w tym pomóc. Szkolenia Katowice to oferta przeznaczona zarówno dla młodych ludzi – również dzieci, a także dla przedsiębiorców, którzy pragną współpracować z ludźmi, którzy wciąż się rozwijają i poszerzają swoje umiejętności, kompetencje. Tłumaczenia Katowice to kolejna oferta, która przypadnie do gustu osobom prowadzącym własną działalność. Jeśli rozwijasz się poprzez współpracę z zagranicznymi klientami, usługi tłumaczeniowe będą dla Ciebie bardzo wartościową pomocą. Na liście jest wiele języków obcych, którymi biegle posługuje się tłumacz.

  Data dodania: 21 09 2017 · szczegóły wpisu »