Open Profit

Open Profit Open Profit to biura rachunkowe w Poznaniu i Warszawie, które prowadzą także usługi doradcze dla firm. Posiadamy dużą widzę i kilkunastoletnie doświadczenie nie tylko w księgowości, outsourcingu kadr i plac ale także w systemie podatkowym i innych aspektach prowadzenia przedsiębiorstwa. Doradzamy m. in. w zakresie: optymalizacji podatków, prawnych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa i polityki cen transferowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony openprofit.pl:

Podlinkuj stronę openprofit.pl:

Open Profit

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 45

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Nasze Biuro Rachunkowe Habeo - przez lata zdobywało doświadczenia - dzięki czemu dysponujemy okazałą grupa wybitnych specjalistów w dziedzinie księgowości.
  W związku z obsługą różnorodnych podmiotów gospodarczych i działalności jednoosobowych zdobyliśmy szerokie doświadczenie zawodowe.

  Nasze usługi księgowe oraz księgowo-płacowe świadczymy rzetelnie i skrupulatnie.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo gospodarcze - wszechstronne usługi »

  Kancelaria Prawa Gospodarczego i Ekologicznego oferuje profesjonalną obsługę. Główną specjalnością kancelarii jest odpowiedzialność za szkody w środowisku. Oferta obejmuje nie tylko prawo gospodarcze, ale również związane z ochroną środowiska. W zakres działalności firmy wchodzi sporządzanie opinii prawnych. Poza tym kancelaria zajmuje się organizacją fachowych szkoleń.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wygodne doradztwo prawne »

  Galeria Prawna wita na swojej witrynie i zachęca do skorzystania ze swojej oferty. Firmom proponujemy specjalną ofertę stałej obsługi prawnej. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych prawników. Prowadzimy doradztwo prawne w dni robocze w godzinach od 9 do 19. Do każdej usługi przysługuje darmowa 7-dniowa opieka prawna zagadnienia.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia BHP Dąbrowa Górnicza »

  Zapraszamy. Proponujemy szkolenia okresowe pracowników w aspekcie bhp. W dzisiejszych czasach nie ma obiekcji ze szkolenie i dokształcanie zatrudnionych pracowników ma przełożenie na bezpieczną pracę w budynku naszej spółki. Powinno się w takim razie zastanowić kiedy wspomóc naszym pracownikom w podniesieniu własnych kompetencji oraz również zaznajomić się z alternatywami opłacania wybranego. Szkolenia nasze dają przekazanie pracownikowi wszelakich potrzebnych wiadomości z zakresu bezpieczeństwa pracy. Organizujemy szkolenia dla dowolnych osób zaczynających prace, prowadzone jest ono w dogodnej formie. zachęcamy do zaznajomienia się z naszą propozycja oraz w przypadku najmniejszych nawet wątpliwości o skontaktowanie się z nami, udzielimy wiedzy na wszystkie zapytania dotyczące szkolenia oraz również zreferujemy najnowszą ofertę odnośnie naszych szkoleń okresowych.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia interpersonalne »

  Jesteśmy jednostką treningową zajmującą się progresem kompetencji interpersonalnych. Z każdym dniem coraz więcej instytucyj zaczyna zdawać sobie sprawę że największym funduszem ich instytucji są ludzie. To oni odpowiadają za sprawne działanie, i co ważniejsze rozwój firmy.
  Naszą rolą jest pomóc w rozwoju kadr. Naszą profesją są szkolenia poświęcane dla struktur handlowych oraz kadry zarządzającej.
  Oddzielnym działem w konstrukcji naszej instytucji jest wydział zajmujący się testowaniem zadowolenia handlowców. Po obszerne informacje zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wstępne i okresowe szkolenia z zakresu bhp »

  Reklamowana strona zawiera ofertę firmy BHP Partner, specjalizującej się w bhp. Specjalnością BHP Partner jest obsługa bhp dla firm oraz instytucji. Firma organizuje różne szkolenia bhp, zarówno wstępne, jak i okresowe. W zakres działalności BHP Partner wchodzi m.in. organizacja kursu pomocy przedmedycznej. Szkolenia mogą być realizowane w formie tradycyjnej lub seminarium szkoleniowego.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • kredyt mieszkaniowy Szczecin »

  Serwis pomaga w nawiązaniu kontaktu ze sprawdzonym doradcą kredytowym, działającym na terenie Twojego miasta. Doradca kredytowy Poznań i każdy inny doradca współpracujący z serwisem, nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za świadczone usługi. Nasi doradcy są mobilni, w związku z tym możecie Państwo liczyć na spotkanie, które doradca kredytowy Warszawa odbywa w Ostrołęce w Sobotę o szesnastej. Mamy taki ranking wewnętrzny, który podpowiada klientom, jaki doradca ma największą skuteczność pod względem uzyskiwalności kredytów - ostatni ranking słusznie wygrał doradca kredytowy Kraków.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Idealny list motywacyjny i CV »

  Tworzenie własnego życiorysu nie jest rzeczą łatwą, CV i list motywacyjny to dokumenty, które muszą pokazywać potencjalnemu pracodawcy, iż warto w nas zainwestować jego pieniądze i czas, aby dać nam szansę na pracę w jego firmie. Zatem należy przyłożyć się przy tworzeniu tych dokumentów, aby były one jak najlepszą reklamą naszej osoby. A reklamować musi się zarówno lekarz jak i asystentka. Codziennie osoby rekrutujące do pracy przeglądają setki takich dokumentów, trzeba więc stworzyć własny, unikatowy, który przykuje uwagę takiej osoby i sprawi, iż nasze szanse na zatrudnienie nieco wzrosną, najlepiej zaczerpnąć wiedzy w internecie tam jest wiele uwag jak stworzyć ciekawe CV i list motywacyjny. Jedną z takich stron poświęconych dokumentom rekrutacyjnym jest aplikomat. pl. Doskonale wiemy, że ich stworzenie sprawia dużo trudności, często pisze się to byle jak, a przez to są odrzucane przez pracodawców i traci się szansę na wakat. Dlatego umieściliśmy na naszej stronie wiele wzorów najczęściej poszukiwanych zawodów (sekretarka, księgowa, sprzedawca), wspomagając się nimi podczas tworzenia swoich dokumentów – szybciej i łatwiej pójdzie Ci to zadanie.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • karty płatnicze »

  Do niedawna karty płatnicze były wyznacznikiem zachodniego luksusu. Teraz to już melodia przeszłości. W dzisiejszych czasach używanie kart debetowych jest coraz bardziej popularne, wystarczy spojrzeć na statystyki, kartami płaci już powyżej 6, 5 miliona użytkowników, a ta wartość nieustannie wzrasta. Część z nich wykorzystuje ją każdego dnia, inni - przy okazji większych zakupów. Prawdopodobnie karty płatnicze, pieniądz bezgotówkowy wyprze niedługo swój materialny równoważnik? To dość futurystyczne wizje, jednak odsetek zadowolonych z kart i usług dodatkowych nieprzerwanie wzrasta.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki Białystok »

  Wiele usług w jednym miejscu? Tak, firma Alfa Druk to nie tylko typowa drukarnia. Jeśli chodzi o wizytówki Białystok może zaoferować świetne projekty i wydruki pod szyldem Alfa Druk. To jednak dopiero początek oferty tej firmy. Na stronie alfadruk24. pl w zakładce zdjęcia do dokumentów Białystok można dowiedzieć się jaki jest czas realizacji oraz podstawowy cennik. Alfa Druk działa również jako pogotowie komputerowe Białystok. Sprzęt naprawiany jest błyskawicznie, można również zlecić czyszczenie lub modernizację. Naprawa komputerów Białystok świadczona jest na miejscu w siedzibie firmy lub z dojazdem do klienta. Zachęcamy do skorzstania z oferty.

  Data dodania: 24 07 2019 · szczegóły wpisu »