Edukacja i wiedza Kategoria: Edukacja i wiedza

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Edukacja i wiedza - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Nauka jazdy Warszawa - OSK Aurinko »

  Nauka jazdy Warszawa - OSK Aurinko

  Na stronie internetowej Ośrodka Szkolenia Jazdy Aurinko w Warszawie, czeka Cię potężna dawka inspiracji! Sprawdź to samodzielnie, na stronie internetowej www. oskaurinko. pl. Dowiesz się, jak wygląda nauka jazdy Warszawa jeszcze przed zapisaniem się na kurs. Czeka Cię bowiem blog, a na nim mnóstwo wartościowych tekstów, które pomogą Ci przygotować się do wielkiego kroku, jakim jest prawo jazdy Warszawa. Warto również zapoznać się z opiniami byłych kursantów, które utwierdzą Cię w przekonanie, że zdecydowanie się na tę konkretną szkołę jazdy było najlepszym wyborem. Tutaj bowiem spotkasz jedynie wykwalifikowanych, życzliwych instruktorów, którzy pomogą Ci osiągnąć wymarzony sukces. Nikt nie będzie na Ciebie krzyczał lub traktował z góry. Atmosfera podczas nauki jest bardzo ważna!

  Data dodania: 21 09 2017 · szczegóły wpisu »

 • Tłumaczenia Sosnowiec »

  Tłumaczenia Sosnowiec

  Rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny, a pojęcie sukcesu jest ściśle wiążesz z osiąganiem celów w pracy lub w szkole? Szkolenia Śląsk mogą Ci w tym pomóc. Szkolenia Katowice to oferta przeznaczona zarówno dla młodych ludzi – również dzieci, a także dla przedsiębiorców, którzy pragną współpracować z ludźmi, którzy wciąż się rozwijają i poszerzają swoje umiejętności, kompetencje. Tłumaczenia Katowice to kolejna oferta, która przypadnie do gustu osobom prowadzącym własną działalność. Jeśli rozwijasz się poprzez współpracę z zagranicznymi klientami, usługi tłumaczeniowe będą dla Ciebie bardzo wartościową pomocą. Na liście jest wiele języków obcych, którymi biegle posługuje się tłumacz.

  Data dodania: 21 09 2017 · szczegóły wpisu »

 • Architekt cieszyn »

  Architekt cieszyn

  Rzetelność, kreatywność ale również odwaga - właśnie takie cechy powinien posiadać dobry architekt! Bez wątpienia do tego grona należy Tomasz Raszka, który nie tylko projektuje, ale przede wszystkim tworzy przestrzeń o której marzą jego klienci. Jeżeli chcesz poznać szczegóły odwiedź jego stronę bądź zadzwoń i umów się na spotkania. Dołącz do grona zadowolonych klientów. Zapraszamy!

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »

 • Informatyka studia na Akademia Morska w Szczecinie »

  Informatyka studia na Akademia Morska w Szczecinie

  Nowoczesny i innowacyjny kierunek kształcenia nowych wybitnych specjalistów z dziedziny informatyki powstał również na Akademii Morskiej w Szczecinie. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu sal informatycznych oraz wykształconej kadrze kierunek ten jest bardzo rozwojowy i przyszłościowy. Zapewnij sobie prace na morzu jak i lądzie.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »

 • Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe, angielski »

  Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe, angielski

  Szkoła Języków Obcych Akcent zachęca do zapisywania się na kursy egzaminacyjne. Przygotowujemy dzieci do egzaminów gimnazjalnych oraz młodzież do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Przygotujesz się u nas także do egzaminów z języka niemieckiego – WiDaF lub Goethe Institut oraz do egzaminów DELE z języka hiszpańskiego. Dowiedz się więcej o egzaminach i certyfikatach językowych: IELTS, Cambridge English, TOEFL, TOEIC, WiDaF, Goethe Institut i DELE na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »

 • www.incert.pl »

  www.incert.pl

  Incert. pl - zajmujemy się szkoleniami i wdrożeniami, audytem i outsourcingiem, pomagamy pozyskać fundusze unijne, wystawiamy certyfikaty ISO. Są to usługi, które świadczymy w bardzo rzetelny sposób - istotna jest efektywność przeprowadzanych wdrożeń. Lata doświadczeń i ilość przeprowadzonych wdrożeń zaowocowała stworzeniem własnego systemu szkoleń. Niewielu oferuje swoje usługi w tak przystępny sposób. Sprawdź naszą ofertę, poznaj referencje, odwiedź www. incert. pl!

  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »

 • www.Eck-Prestige.pl »

  www.Eck-Prestige.pl

  Szkolenia biznesowe dla pracowników różnego szczebla. Nie bój się inwestować w swoich pracowników, bo to oni są filarem Twojej firmy. Ich wiedza powinna być dla priorytetem. Tworzymy jednostki edukacyjne przy współpracy z najlepszymi specjalistami dbając nie tylko o wysoki poziom wiedzy jaka zostanie przekazana uczestnikom, ale również o to w jakiej formie się to odbędzie. Wysoki poziom naszych szkoleń ma bezpośredni związek z ich kreatywnym formatem. Nasi specjaliści inspirują do działania i dyskusji. Ożywione dysputy podczas szkolenia są źródłem wielu ciekawych wniosków, które z pewnością przydadzą się w dalszej pracy. Organizowane przez nas kursy odbywają się w niezwykle komfortowych warunkach, dzięki czemu uczestników odznacza wysoki poziom zadowolenia podczas zajęć. Wykładowcy, których zatrudniamy do prowadzenia szkoleń to znakomite postaci w swoich dziedzinach, które prezentują najwyższy poziom wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności dydaktycznych. Ich pomysłowość w tworzeniu planu szkolenia jest zaskakująca i pozytywnie wpływa na uczestników podczas zajęć. Szkolenia biznesowe, które znajdują się w naszej ofercie to kompendium najnowszej wiedzy z najbardziej rozwijających się obecnie gałęzi gospodarki.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »

 • Uczelnie Poznań »

  Uczelnie Poznań

  Nie możesz się zdecydować na kierunek studiów? Program kształcenia wydaje się niezrozumiały? Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniej uczelni? Odwiedź nasz serwis i świadomie wybierz uczelnię, która najbardziej pasuje do Twoich zaintersowań uwzględniając jakość przekazywanej wiedzy. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące kursów maturalnych, materiałów przygotowawczych oraz obszerną bazę uczelni z całej Polski. Wszystkim maturzystom polecamy lekturę naszej strony - tylko u nas pełna oferta edukacyjna uczelni państwowych i niepaństwowych. Strona dedykowana wszystkim absolwentom szkół średnich borykającym się z problem wyboru najwłaściwszego kierunku studiowania.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »

 • Władze Poznania rekomendują uczelnie informatyczne »

  Władze Poznania rekomendują uczelnie informatyczne

  Nasza nowoczesna strona www pomogła już bardzo wielu osobom w wynalezieniu najlepszego dla siebie kierunku studiów. Poznań poza wieloma propozycjami kierunków przedkłada mnóstwo możliwości rozwoju. Poznań jest jednym z najlepszych miast w Polsce do rozpoczęcia studiów. Uczelnie poznańskie należą do jednych z najlepszych szkół wyższych w Polsce, co o czymś zaświadcza. Studia inżynierskie i ścisłe w wielu przypadkach są kierunkami zamawianymi. Skorzystaj z niniejszej strony i wybierz kierunek, dzięki jakiemu znajdziesz w niedalekiej przyszłości dobrą posadę.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »

 • uczelnie w Warszawie o kierunku pedagogika »

  uczelnie w Warszawie o kierunku pedagogika

  Zachęcamy do sprawdzenia przejrzystej strony publikującej wiadomości apropos szkół wyższych. Jeżeli pracujesz, lecz chcesz uzupełnić wykształcenie podejmij studia zaoczne. Zapraszamy też do zobaczenia rankingu popularności studiów. Zajrzyj, a na pewno odnajdziesz bardzo ciekawe ogłoszenia odnośnie oferty uczelni. Studia to również duża okazja na uzyskanie stypendium naukowego, jakie zabezpieczy utrzymanie na studiach. Również opublikowana wyszukiwarka potrafi skutecznie pomóc Ci w szukaniu studiów wyższych.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i wiedza

Edukacja i wiedza - nowa podkategoria:

Nazwa: