Szkoła językowa OK

Szkoła językowa OK Witamy na stronie internetowej szkoły językowej O.K. w Bydgoszczyfoto1Jesteśmy nowo powstałą prywatną szkołą językową kładącą nacisk na naukę języków obcych w bezstresowej, przyjaznej atmosferze.Nasza kadra to wykwalifikowani czynni nauczyciele pracujący w bydgoskich państwowych placówkach edukacyjnych. To dydaktycy bezustannie podnoszący swoje kwalifikacje.Do realizacji zadań wykorzystujemy nowoczesną technikę i bazę dydaktyczną.Prowadzimy zajęcia w małych grupach (od dwóch do ośmiu osób) o różnym stopniu zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych (dzieci, młodzieży i dorosłych), co sprzyja skutecznej nauce. Organizujemy także zajęcia indywidualne z konwersacji, a także korepetycje z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadpodstawowych.Kursy prowadzimy od października do czerwca, a w miarę potrzeb także w wakacje. Zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach przedpołudniowych, popołudniowych i wieczornych.W związku z nadchodzącymi zmianami w maturze ustnej 2012 oraz egzaminami gimnazjalnymi z języka angielskiego 2012 przygotowaliśmy kursy ułatwiające młodzieży stawienie czoła nowym wyzwaniom.foto2Dodatkowym naszym atutem jest jedna godzina w tygodniu (dzień zostanie ustalony po rozpoczęciu wszystkich kursów) przeznaczona na bezpłatne konsultacje z naszym lektorem.Nieustannie dbamy o wysoką jakość naszych usług, a co za tym idzie o zadowolenie klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo atrakcyjne promocje.W przyszłości planujemy poszerzyć naszą ofertę o inne języki obce, a także o kursy przygotowujące do zdobycia certyfikatów językowych.

Szczegóły strony ok.bydgoszcz.pl:

Podlinkuj stronę ok.bydgoszcz.pl:

Szkoła językowa OK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 39

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rzetelne prace licencjackie »

  Firma F.U. Consulting oferuje terminowe i solidne pisanie tekstów naukowych. Mocną stroną F.U Consulting są również oryginalnie pisane prace na zamówienie. Pisanie prac magisterskich jak i pisanie prac licencjackich przebiega szybko i rzetelnie. Napiszemy dla Państwa prace magisterskie, prace licencjackie i inne teksty na życzenie. Na Państwa żądanie podejmujemy się przekładów tekstów z języka angielskiego. Wszelkie teksty w tym prace inżynierskie cechuje oryginalność i dokładność. Posiadamy dostęp do dużej ilości baz, bibliotek i materiałów.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • prezentacje maturalne »

  Mamy już miesiąc październik. Wszyscy którzy w tym roku kończą liceum na pewno już są uświadomienie co czeka ich w maju. Już teraz nadchodzi czas kiedy maturzyści muszą definitywnie zdecydować jaki wybiorą temat swego wypracowania maturalnego. Wybór jest bardzo duży, musicie wiedzieć jednakże, że najważniejsze jest by temat był zgodny z Waszymi zainteresowaniami. Na naszej stronie znajdziecie wiele opracowań, które Wam mogą pomóc. Jest również opcja wykupienia autorskiego wzoru prezentacji. Tak więc jak najszybciej zaznajom się z naszym serwisem. Ze stroną uczniowisko.pl prezentacje maturalne nie będą stanowić dla Was problemu.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia na uniwersytecie »

  W serwisie przedstawiony został Instytut Ekonomii i Zarządzania UJ. Studia na opisywanym wydziale przebiegają w systemie dwustopniowym. Oferta edukacyjna obejmuje studia podyplomowe, np. w zakresie public relations. Studia magisterskie można powziąć np. na kierunku handel i marketing. Instytut umożliwia uzyskanie wykształcenia np. w kierunku zarządzania firmą. Informacje dotyczące rekrutacji zamieszczone zostały na stronie.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pedagogika Poznań »

  Na stronie zaznajomimy się z ofertą wyższej szkoły zawodowej Kadry dla Europy. Oferta ta obejmuje zarówno studia licencjackie, jak i II stopnia. Nad najwyższą jakością obsługi czuwa doświadczona kadra dydaktyczna. Jedną ze specjalności tej szkoły, której siedziba to Poznań, stała się pedagogika. Ważne miejsce w ofercie zajmują modne kierunki, np. filologia. KDE dysponuje przy tym nowocześnie wyposażonymi pomieszczeniami dydaktycznymi.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Ciekawią Cię studia ścisłe, sprawdź która propozycję przedstawiają Polibudy. W portalu wyszukasz ogromną propozycję szkół publicznych. W tym serwisie zachęcamy zamieścić reklamę swej szkoły. Ciekawi Cię zarzadzanie, geodezja i kartografia, nie wiesz na którym z owych nauk się skupić, wyszukaj u nas studia, jakie Cię interesują. W okresie studiowania uczniowie poprawiają swoje zdolności oraz szkolą się w pociągających ich naukach. Nie zamierzasz oddawać się jedynie książkom, znajdź studia zaoczne na których będziesz miał czas na imprezy lub pozostałe przyjemności. Dowiedz się więcej o uczelni do której pragniesz chodzić, wejdź na stronę.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • uczelnie w Warszawie o kierunku pedagogika »

  Zachęcamy do sprawdzenia przejrzystej strony publikującej wiadomości apropos szkół wyższych. Jeżeli pracujesz, lecz chcesz uzupełnić wykształcenie podejmij studia zaoczne. Zapraszamy też do zobaczenia rankingu popularności studiów. Zajrzyj, a na pewno odnajdziesz bardzo ciekawe ogłoszenia odnośnie oferty uczelni. Studia to również duża okazja na uzyskanie stypendium naukowego, jakie zabezpieczy utrzymanie na studiach. Również opublikowana wyszukiwarka potrafi skutecznie pomóc Ci w szukaniu studiów wyższych.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Władze Poznania rekomendują uczelnie informatyczne »

  Nasza nowoczesna strona www pomogła już bardzo wielu osobom w wynalezieniu najlepszego dla siebie kierunku studiów. Poznań poza wieloma propozycjami kierunków przedkłada mnóstwo możliwości rozwoju. Poznań jest jednym z najlepszych miast w Polsce do rozpoczęcia studiów. Uczelnie poznańskie należą do jednych z najlepszych szkół wyższych w Polsce, co o czymś zaświadcza. Studia inżynierskie i ścisłe w wielu przypadkach są kierunkami zamawianymi. Skorzystaj z niniejszej strony i wybierz kierunek, dzięki jakiemu znajdziesz w niedalekiej przyszłości dobrą posadę.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Poznań »

  Nie możesz się zdecydować na kierunek studiów? Program kształcenia wydaje się niezrozumiały? Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniej uczelni? Odwiedź nasz serwis i świadomie wybierz uczelnię, która najbardziej pasuje do Twoich zaintersowań uwzględniając jakość przekazywanej wiedzy. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące kursów maturalnych, materiałów przygotowawczych oraz obszerną bazę uczelni z całej Polski. Wszystkim maturzystom polecamy lekturę naszej strony - tylko u nas pełna oferta edukacyjna uczelni państwowych i niepaństwowych. Strona dedykowana wszystkim absolwentom szkół średnich borykającym się z problem wyboru najwłaściwszego kierunku studiowania.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Informatyka studia na Akademia Morska w Szczecinie »

  Nowoczesny i innowacyjny kierunek kształcenia nowych wybitnych specjalistów z dziedziny informatyki powstał również na Akademii Morskiej w Szczecinie. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu sal informatycznych oraz wykształconej kadrze kierunek ten jest bardzo rozwojowy i przyszłościowy. Zapewnij sobie prace na morzu jak i lądzie.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Architekt cieszyn »

  Rzetelność, kreatywność ale również odwaga - właśnie takie cechy powinien posiadać dobry architekt! Bez wątpienia do tego grona należy Tomasz Raszka, który nie tylko projektuje, ale przede wszystkim tworzy przestrzeń o której marzą jego klienci. Jeżeli chcesz poznać szczegóły odwiedź jego stronę bądź zadzwoń i umów się na spotkania. Dołącz do grona zadowolonych klientów. Zapraszamy!

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »