Blogi Podkategoria: Blogi

 • Świat lotnictwa bez tajemnic »

  Świat lotnictwa bez tajemnic

  Wiedza to klucz do dokonywania właściwych wyborów - a zatem poznaj bliżej rynek lotniczy zanim podejmiesz decyzję o zakupie biletów. Z kim polecieć? Kto jest godny zaufania? Co wpływa na kształtowanie się rynku lotniczego? Odpowiedzi na te pytania poznasz na naszym blogu: Loty. edu. pl. Jesteśmy pasażerami, a zarazem wiemy sporo o branży lotniczej, ponieważ mamy z nią do czynienia zawodowo - dzięki temu możemy zgłębiać pewne zjawiska, które mogłyby ujść uwadze przeciętnego podróżnego. Wejdź na nasz blog, sprawdź co w branży piszczy, podróżuj świadomie - czyli tanio, wygodnie i bezpiecznie. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »

 • RailPoland - piszemy o kolejach »

  RailPoland - piszemy o kolejach

  Cała Polska pokryta jest siecią połączeń kolejowych - ale niewiele z nich spełnia oczekiwania pasażerów. Co nie gra na kolei? Czego kolej potrzebuje, żeby wyjść z dołka? W czym nie dościga innych środków transportu? O tym wszystkim piszemy na blogu RailPoland, który powstał z połączenia pasji i niekrytego rozczarowania obecnymi warunkami polskich kolei. Jesteśmy turystami z zamiłowania, którzy chcieliby, by Polska dorównywała standardem kolei krajom Europy Zachodniej. Piszemy o turystyce w ogóle i w szczególe; wspominamy o ciekawych miejscach, o liniach lotniczych, o przewoźnikach autokarowych. Naszym głównym tematem pozostaje jednak kolej, której kibicujemy jak nikt inny, pomimo niezbyt sprzyjających warunków. Zapraszamy!

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »

 • Wyprawy w kosmos - obserwuj osiągnięcia człowieka »

  Wyprawy w kosmos - obserwuj osiągnięcia człowieka

  Kosmos z biegiem czasu staje się nam coraz bliższy. Wysyłamy sondy na odległe planety, pracujemy nad pojazdami, które pozwoliłyby nam postawić nogę na obcym świecie. Konstruujemy też samoloty, dzięki którym każdy z nas miałby szansę popatrzyć na Ziemię z perspektywy prawdziwego astronauty. Kosmos jest fascynujący i przyciąga nas od wieków - dlatego piszemy o nim na naszym blogu. Zajmujemy się też - ogólnie rzecz ujmując - turystyką, gdyż interesuje nas cały świat, również wszystko, co istnieje na naszej niezwykłej planecie. Zajrzyj na bloga i zostań z nami na dłużej!

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »

 • Moje postanowienie liposukcja »

  Moje postanowienie liposukcja

  Serdecznie zapraszam na moją stronę przeznaczonego mojej osobie. Prawdopodobnie tak jak i ja masz w swoim życiu jakikolwiek zamysł, jaki pożądasz zdobyć. Moim celem jest stanie się lepszą i piękniejszą niewiastą. Chcę odnosić sukces i mam nadzieje iż z pomocą nowoczesnych metod i dodatkowo zapisków na blogu uda mi się dokonać zmiany moje życie. Jeżeli szukasz weny, lub pożądasz kibicować mi w zdobyciu zamysłu to zapraszam.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Blogi

Blogi - nowa strona:

Adres: