Sennik Podkategoria: Sennik

 • Biorytm partnerski »

  Biorytm partnerski

  Biorytm to inaczej rytmy biologiczne organizmów żywych inaczej też zegar wewnętrzny. Rolą tego zegara jest zsynchronizowanie procesów metabolizmu w cyklu dobowym i w dłuższych okresach. “Dni krytyczne” są okresami wyjątkowo niekorzystnymi, o najsłabszej sprawności. W tym okresie należy zachować wyjątkową ostrożność, gdyż w ich trakcie odbywa się najwięcej złych i niespodziewanych wydarzeń. Faza ujemna jest czasem bierności, obniżeniu ulegają wszystkie cechy powiązane z konkretnym cyklem. Faza dodatnia biorytmy jest okresem aktywności, wzmacniają się wszystkie cechy powiązane z konkretnym cyklem.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Sennik »

  Sennik

  Marzenie senne pozwala pozbyć się napięcia, które zbiera się po całym długim dniu. Znane są różne teorie na temat zjawiska oraz znaczenia snów. Jedna z nich głosi, iż sny ujawniają nasze pragnienia i ważne wydarzenia z naszego życia, a także problemy, które nas męczą. Inna hipoteza mówi iż sen ma za zadanie ujawnić dziedziny naszego aktualnego życia oraz nasze możliwości. Obrazy senne jak sugerują nam jak możemy zmienić swoje życie, by było ono lepsze. Znaczenie marzeń sennych nie jestjednak prosta, często trudno zapamiętać nam wszystkie symbole i obrazy, o których śniliśmy. Wiele osób korzysta wówczas z pomocy sennika.

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Horror »

  Horror

  Oprócz forów wielotematycznych są jeszcze nastawione na konkretną tematykę i dla konkretnych odbiorców. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co dotyczy strachu i grozy. Poznasz też maniaków święta Halloween którzy co roku prześcigają się w wymyślaniu nowych dekoracji oraz kostiumów a także dzielą się pomysłami na robienie strasznych figli. Z forum dowiesz się także jakie koszmary i sny mają inni internauci i na jakie cierpią fobie. Jeśli piszesz straszne historie to tutaj się nimi pochwalisz, sprawdzisz też jakie filmy są najstraszniejsze.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Sennik on-line »

  Sennik on-line

  Sny od wieków ciekawiły człowieka. Skąd się biorą i co oznaczają? Te pytania powtarzało i powtarza sobie wielu ludzi na całym świecie. Odkrycia z początku XX wieku dały przynajmniej częściową odpowiedź na to pytanie, lecz wciąż nie znamy całkowicie ani genezy snów, ani ich istoty. Internetowy sennik cechuje alfabetyczny spis haseł, który ułatwia odczytanie znaczenia snów. Tylko tutaj można wpisywać swoje sny oraz opisywać ich znaczenie. Jeżeli przyśniło Ci się coś zerknij co ten Twój sen znaczy.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • EzoSklep »

  EzoSklep

  Ezoteryka to hasło, które dotyczy wiedzy osiągalnej tylko dla osób wyznaczonych, doświadczonych albo takich, które przeszły inicjację. Jest to tzw. wiedza tajemna, czyli przydzielona jedynie dla osób wtajemniczonych i wybrańców. Ezoteryka opisuje kwestie które zostały odrzucone przez naukę oraz te, te na które nie ma dowodów. Serwis ten jest poświęcony właśnie takim tematom, dodatkowo można zakupić tutaj interesujące książki oraz symboliczne amulety. Znajdz książki z takich tematów jak szamanizm, wróżby i przepowiednie, uzdrawianie życia.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Wróżby »

  Wróżby

  Portal TarotAnielski.com jest jedną z najlepszych stron w sieci jeżeli mowa o wróżbach z nią poznamy co może Nas spotkać w niedalekiej przyszłości. Na owym portalu znajdziemy takie zjawiskowe rzeczy jak Tarot online czy Wróżby online możemy dodatkowo poznać przesądy jakie występują w owych czasach. Wskutek tego programu przygotujemy się dobrze na to co może nas kiedyś spotkać. Nawet jeżeli nie masz czasu odwiedź tą stronę naprawdę warto!

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Sennik »

  Sennik

  Sprawdzanie snów to pewien impuls. Każdy ma wrażenie, że coś znaczą a od dawna wiedzę tą przekazują senniki. Najlepiej skonstruowany sennik jest dostępny obecnie w Internecie. To sennik online stanowiący podstawę do edukacji dla wszystkich tych, którzy chcą zgłębić niezwykły świat nocy. Marzenia senne są podstawą rozwoju człowieka i bez wiedzy o nich niemożliwe jest prawdziwe poznanie tego czym kieruje się nasz umysł. Interpretacja snów pozwala uzyskać niesamowite wyniki w codziennym życiu i w bardzo istotny sposób podnosi morale człowieka wiedzącego, że prawdziwe życie to nie tylko rutyna, ale zdecydowanie coś więcej.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Senniki »

  Senniki

  Dawniej twierdzono, iż odszyfrowywanie snów w senniku to zabobon, a nawet grzech i że i tak nigdy się to nie sprawdza. Mimo to, senniki zachowały się do dziś oraz posiadają znacznie więcej wyjaśnionych motywów. Dziś właściwie każdy czyta sennik, by sprawdzić, co oznacza dany sen. Niekiedy gdy śni nam się coś złego jesteśmy wystraszeni, że również w normalnym życiu coś złego nam się stanie. Sny zazwyczaj tłumaczy się na odwrót, to znaczy gdy śni się coś złego znaczy to, że przytrafi nam się szczęście. Często też koszmary na szczęście się nie sprawdzają, ale i tak warto zerknąć do sennika co oznacza.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Sennik »

  Sennik

  senniczek.biz to wyjątkowa strona dająca człowiekowi sporo danych na kwestie związane z sennikami. Jak na tej stronie można przeczytać nie istnieje jeden a mnogośc senników tego rodzaju jak Grecki, Egipski, Indiański. Znajdują się dodatkowo o ludzkich snach i ich gatunkach. Na tym portalu możemy się również dowiedzieć co znaczą nasze sny za pomocą portalowej dorady odnośnie zrozumienia snów. Na tym portalu też są zamieszczone kwestie najczęstszych snów do którego można dostosowac swój i przez to dowiedzieć się jakie miał znaczenie. Na portalu odnajdują się również propozycja sieciowej odpowiedzi na pytanie o naszej drugiej połówce.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sennik

Sennik - nowa strona:

Adres: