Porady prawne, Kraków

Porady prawne, Kraków Możliwość skorzystania z porad prawnych przez Internet. Bez konieczności umawiania się na wizytę z prawnikiem możliwość uzyskania fachowej porady z wielu dziedzin prawa m. in. prawo rodzinne, prawo cywilne i gospodarcze. Prawnicy z kancelarii, to osoby o bogatym doświadczeniu praktycznym w stosowaniu prawa, co zapewnia najskuteczniejsze rozwiązania prawne.

Szczegóły strony www.omega-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.omega-kancelaria.pl:

Porady prawne, Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 54

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dobra kancelaria prawna w Warszawie »

  Stronę tę utworzono z myślą o prezentacji działalności Kancelarii Prawnej Polak. Główną specjalnością tych prawników jest profesjonalna obsługa nieruchomości. Kancelaria zapewnia profesjonalną pomoc przy sporządzaniu umów czy statutów. Usługi oferowane są z zakresu prawa sądowego, cywilnego i innych jego obszarów. Opisywana kancelaria prawna adresuje do zainteresowanych ofertę stałej współpracy. Uzupełnieniem tej szerokiej gamy usług jest kompleksowe doradztwo prawne.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bydgoszcz »

  Na stronce www widnieją wiadomości odnośnie kancelarii prawniczej. Prawnik w mieście Bydgoszcz proponuje wysokiej jakości usługi z zakresu prawa. Adwokat w mieście Bydgoszcz realizuje usługi według norm kodeksu etycznego. Radca w miejscowości Bydgoszcz to bardzo dobry wybór, którego nie pożałujecie.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stosunki międzynarodowe »

  Na naszej stronie opracowywane są takie dziedziny, jak prawo międzynarodowe, ekonomia, filozofia, polityka zagraniczna i wiele innych. Wszystkie są w jakiś sposób powiązane ze stosunkami międzynarodowymi, którym poświęcony jest ten portal. Stosunki międzynarodowe to zarówno pewna rzeczywistość społeczna, polityczna, kulturalna oraz gospodarcza, jak i dziedzina nauki, która rozwija się w zawrotnym tempie od kilkunastu lat (w Polsce, bo na świecie dziedzina ta rozwinęła się już znacznie wcześniej).

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Opole »

  Kancelaria prawna Laurifer oferuje usługi z zakresu doradztwa prawnego. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, a także klientów poszczególnych. W każdej sytuacji usiłujemy dopasować propozycję do Klienta. Aby oszczędzić cenny czas naszych Klientów korporacyjnych, oferujemy usługę „Działamy inaczej", za pośrednictwem której adwokat bądź radca prawny przyjedzie do Ciebie na własny koszt. Sprawy naszych Klientów są dla nas najistotniejsze, wobec tego zrobimy wszystko, żeby sprostać Twoim potrzebom.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny adwokat w mieście Warszawa »

  Kancelaria Adwokacka Katarzyny Deresz ma zaszczyt pokazać swoją ofertę. Adwokat w mieście Warszawa zapewnia całościowe usługi z dziedziny prawa. Zainteresowani mogą się z nami skontaktować poprzez Internet, telefon i faks. Robię i składam zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Jestem w stanie reprezentować powoda cywilnego w postępowaniu karnym. Proponuję obronę we wszelakich rodzajach postępowań i na wszystkich etapach. Znacznie więcej informacji na temat naszej oferty znajdziecie Państwo w serwisie.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • e-Deklaracje »

  Opublikowany na tej witrynie program do rozliczeń PITy 2011 zaopatrzony jest w podsystem do przesyłania e-Deklaracji. Przy pomocy naszego programu masz możliwość przekazać PIT do Urzędu Skarbowego i otrzymasz numer referencyjny przekazanago zeznania, jak również w całości automatycznie pobierzesz Urzędowe Poświadczenie Odbioru.Używając nasze oprogramowanie masz możliwość przekazać do Urzędu Skarbowego e-Deklaracje PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38, PIT 39. Każda deklaracja może być przekazana razem z aneksami.Co jest potrzebne by nadać deklaracje PIT przez globalną Sieć?Jedynym wymogiem by wysłać deklaracje PIT przez globalną Sieć, oczywiście poza dobrym programem, to kwota przychodu z uprzedniego roku fiskalnego – jest ona używana do autoryzacji podatnika formularz.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • PORADY PRAWNE URSUS - Radca Prawny »

  Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  e-mail: kancelariafhf@gmail.com

  Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Flatow udziela porad prawnych w dzielnicy Ursus w Warszawie. Kancelaria mieści się w centrum Ursusa. Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Piotra Flatow prowadzi sprawy klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, pracy, prawa rodzinnego, spadkowego, ubezpieczeń społecznych, handlowego.
  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Piotra Flatow gwarantuje wysoki poziom usług pranwiczych w niewygórowanych cenach.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • uczelnie w Warszawie o kierunku pedagogika »

  Zachęcamy do sprawdzenia przejrzystej strony publikującej wiadomości apropos szkół wyższych. Jeżeli pracujesz, lecz chcesz uzupełnić wykształcenie podejmij studia zaoczne. Zapraszamy też do zobaczenia rankingu popularności studiów. Zajrzyj, a na pewno odnajdziesz bardzo ciekawe ogłoszenia odnośnie oferty uczelni. Studia to również duża okazja na uzyskanie stypendium naukowego, jakie zabezpieczy utrzymanie na studiach. Również opublikowana wyszukiwarka potrafi skutecznie pomóc Ci w szukaniu studiów wyższych.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ppoż »

  Ogół poczynań zmierzających do minimalizowania zagrożeń i zapobiegania pożarom, to tzw. ochrona przeciwpożarowa. Oddając się do naszej dyspozycji, mogą być Państwo spokojni o zdrowie i życie, swoje i pracowników. Regularnie uaktualniamy wszystkie niezbędne dokumenty, np. dokument o nazwie instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Zajmujemy się ponadto bezpieczeństwem cywilnym, w ramach którego tworzymy plany zarządzania kryzysowego.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza »

  W wielu spodziewanych i niespodziewanych sytuacjach życiowych istnieje potrzeba konsultacji z adwokatem. Zwrócenie się o pomoc do radcy prawnego tomkrok w dobrym kierunku, taka kompetentna osoba jest w stanie kompleksowo pokierować naszą sprawą, może udzielić cennych wskazówek. Naszą kancelarię prawniczą wyróżnia wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie pomóc każdemu, kto potrzebuje skutecznej pomocy prawnej.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »