Strony związane z hasłem 'handlowe':

 • Profesjonalne biuro rachunkowe w mieście Kraków »

  Biuro rachunkowe Bilanser ma zaszczyt przedstawić Tobie ofertę na omawianej stronie. Filia centralna naszej firmy znajduje się w przepięknym Krakowie. Posiadamy na koncie przeszło 18-letnie, bezcenne doświadczenie. Świadczone przez nas usługi w sposób kompletny zaspokajają wymagania naszych klientów. Biuro rachunkowe w mieście Kraków prowadzi księgowość oraz kwestie kadrowo-płacowe. Nasz przedstawiciel może reprezentować płatnika przed Urzędem Skarbowym. Aby dowiedzieć się więcej o naszej różnorodnej ofercie, serdecznie zapraszamy do serwisu.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monika Kabała - tłumaczenia przysięgłe »

  Język niemiecki to ważna mowa. Potrzebny jest firmom w działaniach handlowych, czyi eksporcie. Dzięki temu językowi możliwe jest porozumiewanie się. Dobrze jest posiadać dobrego tłumacza języka niemieckiego. Dzisiaj każde biur zatrudnia skutecznego tłumacza języka niemieckiego. Wiele osób chce współpracować z tłumaczem tego języka. Dobre tłumaczenia to kwestia bardzo ważna. Nie ma możliwości pracy bez zatrudnienia takiego tłumacza.

  Data dodania: 29 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia interpersonalne »

  Jesteśmy jednostką treningową zajmującą się progresem kompetencji interpersonalnych. Z każdym dniem coraz więcej instytucyj zaczyna zdawać sobie sprawę że największym funduszem ich instytucji są ludzie. To oni odpowiadają za sprawne działanie, i co ważniejsze rozwój firmy.
  Naszą rolą jest pomóc w rozwoju kadr. Naszą profesją są szkolenia poświęcane dla struktur handlowych oraz kadry zarządzającej.
  Oddzielnym działem w konstrukcji naszej instytucji jest wydział zajmujący się testowaniem zadowolenia handlowców. Po obszerne informacje zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »