Strony związane z hasłem 'Kołobrzeg':

 • KOŁOBRZEG - działki, domy i mieszkania nad morzem. »

  Ładne otoczenie w powiązaniu z doskonałą lokalizacją i ceną stanowią główne walory proponowanych przez nas mieszkań i apartamentów w Kołobrzegu. Ten nadmorski kurort charakteryzuje się dynamicznie rozwijającą się bazą rekreacyjną i turystyczną co czyni z miasta wspaniałe miejsce do zamieszkania czy zakupu wakacyjnego apartamentu.
  Trudno się Państwu zdecydować jakie i gdzie mieszkanie, działkę lub dom kupić? Proponujemy zapoznanie się z ofertą naszej agencji CERTUS Nieruchomości Kołobrzeg. Na życzenie Klientów przygotowujemy ofertę kredytową, dzięki której w łatwy sposób mogą sfinansować zakup wymarzonej nieruchomości nad morzem.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paintball organizacja imprez Kołobrzeg Koszalin »

  Firma Centurion oferuje organizację niezapomnianych imprez paintball. Imprezy z nami to zawsze gwarancja udanej i niezapomnianej zabawy. Zawsze zapewniamy mnóstwo ciekawych scenariuszy pojedynków dostosowanych do oczekiwań grupy. Posiadamy własne specjalnie przygotowane tereny do gry, paintball organizujemy także na opuszczonych budynkach lub terenach leśnych. Chętnie dojedziemy także w miejsca wskazane przez Państwa.
  Zapewniamy kompletne wyposażenie paintballowe oraz indywidualne podejście do każdego zadania.
  Każdą imprezę paintballową dostosowujemy do charakteru grupy. Paintball Centurion to doskonała propozycja na:
  - imprezy integracyjne Kołobrzeg, Koszalin
  - imprezy dla grup zorganizowanych
  - imprezy dla kolonii i zielonych szkół Kołobrzeg
  - imprezy urodzinowe Kołobrzeg, Koszalin
  - wieczór kawalerski w Kołobrzegu, Koszalinie
  Posiadamy w ofercie zestawy ciekawych atrakcji dlatego w sposób kompleksowy zorganizujemy imprezę dostosowaną do Państwa oczekiwań.
  Zapraszamy na naszą stronę www.centurion.info.pl.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »