Strony związane z hasłem 'zawory':

 • Pneumatyka siłowa »

  Pneumatyka siłowa, przemysłowa i nie tylko ! Z naszej oferty pneumatycznej polecamy:
  1. Dla różnych typów gazów reduktor butli gazowej. Reduktor butli gazowej z mosiądzu dla różnych ciśnień roboczych. Reduktor butli gazowej i osprzęt.
  2. Certyfikowane i bezpieczne zawory bezpieczeństwa. Zawory bezpieczeństwa dla wszelkich typów mediów - cieczy, gazów itd. Zawory bezpieczeństwa dla różnych ciśnień, różnorodnie gwintowane.
  3. Pojemne zbiorniki powietrza. Zbiorniki powietrza sprężonego i schłodzonego. Zbiorniki powietrza poziome i pionowe. Zbiorniki powietrza posiadają certyfikat udt.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydrotech J.Gutowski - hydraulika siłowa, napędy i sterowanie »

  Oferujemy siłowniki hydrauliczne, produkowane przez nas charakteryzujące się wysoką jakością i trwałością. Jesteśmy specjalistami z w zakresie budowy zasilaczy hydraulicznych, dzięki doświadczeniu w tej materii oferujemy rozwiązania szyte na miarę urządzeń klientów. Dobrze wyposażony magazyn okuć i węży pozwala nam na zapewnienie ekspresowe wykonanie przewodów hydraulicznych. Ponadto oferujemy pompy hydrauliczne, rozdzielacze, zawory, filtry i inne części niezbędne w układach hydrauliki siłowej.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wysokiej jakości czujnik czadu »

  Grupa przedsiębiorstw Dempan od lat współpracuje z koncernem Honeywell Polska. Zamówione produkty dostarczane są do klienta w ciągu 48 godzin. Gwarantujemy bardzo dobry poziom obsługi oraz terminowo dostarczane zamówienia. Wysokiej klasy czujnik czadu znajduje się w naszej wyjątkowej ofercie. W ofercie sklepu internetowego są między innymi głowice termostatyczne. Sklep prezentuje także tanie filtry do wody i zawory termostatyczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu zaznajomienia się z ofertą.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »