Telefony Podkategoria: Telefony

 • Telefony komórkowe »

  Telefony komórkowe

  Dziś w salonach operatorów telefonii komórkowej mamy do wyboru ogromną gamę telefonów różnych firm, jak znana od lat Nokia, Sony Ericsson, Samsung czy HTC. Telefony można kupić na kartę po wyższych cenach, bądź zobowiązując się umową - wtedy jest znacznie taniej, nawet za 1 zł. Nasz portal przedstawia niemal wszystkie telefony, jakie są dostępne obecnie u operatorów, i liczba telefonów na naszym portalu wzrasta, bo ciągle na rynku ukazują się nowe modele - zarówno w naszym kraju, jak i za granicą.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Emotikony na gg »

  Emotikony na gg

  Zapraszamy do serwisu Emotikony.com, którego celem jest uatrakcyjnienie komunikacji w internecie. Mamy do zaoferowani parę interesujących działów jak emotikony, opisy na gg czy na nk, forum rozrywkowe, bądź np sekcja akcesoriów na komórki. Polecamy super motywy na telefon. Mamy do zaoferowania też duży asortyment najpopularniejszych powiedzeń, opisów na gg z bardzo wielu kategorii takich jak na przykład: miłosne, przeprosiny, świąteczne, na dobranoc, erotyczne, optymistyczne czy smutne. Poza tym mamy do zaoferowania tapety, loga, i nowoczesne dzwonki na telefon komórkowy.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Windows Phone »

  Windows Phone

  Jeśli chcemy przekonać się jak funkcjonują Nokie z Windows Phone to przede wszystkim warto jest przekonać się o tym na własnej skórze. Jeżeli jednakże nie posiadamy takiej opcji albo chcemy najpierw przekonać się czy będzie można z czegoś takiego czerpać to przecież mamy możliwość wejść na forum Windows phone oraz przejrzeć różne informacje. Odnajdziemy tam również mnóstwo innych ciekawych informacji jak na przykład, jak działa HTC Titan czy coś w tym rodzaju.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Telefony

sms (1), htc. nokia (1), parametry (1), rozrywka (3), opisy na gg (1), dane techniczne (1), emotikony animowane (1), htc (1), gsm (1), microsoft (2), windows phone (1), forum (6), nokia (1), telefony (3), telefony forum (1), sony ericsson (1), samsung (2), lg (2), emotikony na gg (1), telefony komórkowe (2), system (2), emotikony (1), opisy (1), hobby (1)

Telefony - nowa strona:

Adres: