Lekarze Podkategoria: Lekarze

 • Poradnia logopedyczna w Krakowie »

  Poradnia logopedyczna w Krakowie

  Rozwój języka uwarunkowany jest zarówno przez środowisko jak i biologicznie. Rozpoczyna się już od momentu narodzin dziecka. Jeśli zaobserwowałeś, że dziecko w wieku trzech niewiele mówi, powinieneś niezwłocznie poszukać porady u specjalisty. Niezależnie od problemu z jakim boryka się Twoja pociecha, zachęcamy do odwiedzin naszej poradni logopedycznej w Krakowie!

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »

 • holter ekg »

  holter ekg

  Spójrz na nasze doświadczenie a sam znajdziesz odpowiedź na pytanie dlaczego mówią, że nasze artykuły są najlepsze na rynku. To dlatego niezawodny sprzęt pracuje w setkach punktów w całym świecie. Profesjonalne doradztwo, serwis w ramach gwarancji, poszanowanie klienta - to standardy które zobowiązują nas od od dziesięcioleci. Oferujemy najwyższej jakości urządzenia anestezjologiczne i wyposażenie gabinetów lekarskich. Pełen asortyment poznasz w naszym miejscu w sieci - sklep medyczny farum.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »

 • Optyk Bydgoszcz »

  Optyk Bydgoszcz

  Wspaniałym chwytem dla ochrony wzroku przy zabawie z wykorzystaniem najnowszych technologii czy laptopa są krople dla oka mające w składzie sól tzw. fizjologiczną. W mało wilgotnym pomieszczeniu powstaje wysuszone powietrze, które nie pomaga naszym oczom w produkcji wytworu łzowego. Dzięki kroplą oczy zostają zwilżone czyli są im dostarczone niezbędne substancje odżywiające, które przesiąkają poprzez rogówkę, do przedniej części oczu, oraz do najdalszych struktur dostarczając właściwości pokarmowe. Efekt suchego oka jest skutkiem zbyt szybkiego parowania filmu łzowego. Nietrudno się ochronić używając krople dostępne w salonie optycznym. Zapraszamy do odwiedzin salonu optycznego Best Vision. Jesteśmy w Bydgoszczy (ulica M. Skłodowskiej Curie 33 - PH Balaton/Polo Market). W naszej ofercie: dokładne badanie wzroku przez fachowca z wieloletnim doświadczeniem, oprawy okularowe, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe. Dobieramy soczewki kontaktowe również dla klientów z astygmatyzmem. W nagłym wypadku prowadzimy też punkt naprawy okularów. Wszystkie nasze akcesoria chronione są gwarancją. Dobrze wyszkolony personel rozwieje wszystkie wątpliwości a także wskaże drogę jak zadbać o swój wzrok. Mobilizujemy do odwiedzin. Dołącz do usatysfakcjonowanych klientów jak najszybciej!

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze

Lekarze - nowa strona:

Adres: